Zespół:


Dr hab. Andrzej Cechnicki 

specjalista psychiatra, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, autor wielu publikacji naukowych związanych z leczeniem osób cierpiących z powodu schizofrenii.


monografie.jpg

 

 

Dr  n. med. Łukasz Cichocki - specjalista psychiatra, psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

 

lukasz_www.jpg

 

 

Dr Piotr Błądzińskispecjalista psychiatra

 

zdjecie_piotr__bladzinski.jpg

 


 

Dr Aneta Kalisz 

specjalista psychiatra, terapeuta analizy grupowej oraz terapeuta psychodramy. Kierownik Oddziału Dziennego psychoterapeutycznego Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego.W pracach badawczych zainteresowana czynnikami rokowniczymi  w zależności od płci osób hospitalizowanych z rozpoznaniem schizofrenii.

 

 

Sekretariat: mgr Joanna Palka - socjolog

 

joasia.jpg

 


Osoby współpracujące:


mgr Artur Daren

psycholog, zatrudniony w Warsztatach Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Stowarzyszenie na

Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

 

artur.jpg


mgr Anna Bielańska

psycholog kliniczny, psychoterapeuta i suerwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, terapeuta psychodramy i trener Polskiego Instytutu Psychodramy oraz Psychodrama Institute for Europe. Obecnie na emeryturze, ostatnie 30 lat pracowała na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego. Autorka wielu publikacji związanych z teatrem terapeutycznym i psychodramą.

 

ania_b.jpg


mgr Igor Hanuszkiewicz

psycholog kliniczny, psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, terapeuta psychodramy, zatrudniony w Warsztatach Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

 

igor.jpg


Dr hab. Romulad Polczyk

psycholog,  pracuje w Zakładzie Psychologii Ogólnej Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, zastępca Dyrektora d/s ogólnych. Jedne z głównych zainteresowań to metodologia i statystyka oraz wpływ sugestii i dezinformacji na świadka naocznego.

 

 

polczyk.jpg